Hizmetlerimiz

ORTOPORT Sağlık Hizmetleri yüksek teknolojiye sahip geniş ürün yelpazesi ile sizlere kaliteli, güvenilir ve konforlu çözümler sunar. Bunu yaparken de her zaman ve her aşamanızda canlı ve dinamik ekibimiz yanınızdadır.

Alt Ekstremite Protezleri

Kişiye özel ihtiyaçları tespit ederek dünyaca tanınan markalarla çalışan Ortoport Sağlık Hizmetleri teknolojiyi yakından takip ederek hasta için en uygununu ve kaliteyi sunmaktadır. Alt ekstremiteye ait her türlü protez tüm tamamlayıcı parçaları ile uygulanmaktadır.

Detaylar  »

Üst Ekstremite Protezleri

Kişiye özel ihtiyaçları tespit ederek dünyaca tanınan markalarla çalışan Ortoport Sağlık Hizmetleri teknolojiyi yakından takip ederek hasta için en uygununu ve kaliteyi sunmaktadır. Üst ekstremiteye ait her türlü protez tüm tamamlayıcı parçaları ile uygulanmaktadır.

Detaylar  »

Protez Öncesi ve Sonrası Rehabilitasyonu

Protezinizin uygulanması sonrasında protezinizi tanıma, adaptasyon ve ilk kullanımı döneminde Ortoport daima yanınızdadır. Alt ekstremite protezlerinde protezinize uyum süreci, rampa inip-çıkma, merdiven inip-çıkma, dönüş hareketleri olan başlıca temel hareketlerinizde yanınızdayız.

Detaylar  »

Çevirmenlik Hizmetleri

Yurtdışından gelen hastalarımıza kendilerini daha rahat ifade edebilmelerini sağlamak için kendi ana dillerinde tercümanlık hizmeti sunuyoruz. Ayrıca kullanıcı klavuzları gibi yazılı dökümanları da kendilerine sağlamaktayız.

Detaylar  »

Ulaşım Hizmetleri

Yurtdışından gelen hastalarımızın zorluk yaşamaması adına kendilerini Ortoport aracımızla havalimanından karşılayıp, konaklayacakları otellerine ulaştırmaktayız. Yine randevularında otel ve merkezimiz arası ulaşım hizmetini de sunmaktayız.

Detaylar  »

Konaklama Hizmetleri

Hastalarımız ihtiyaç duyması halinde merkez konumlarımıza yakın anlaşmalı otellerimizi önerebilmekteyiz.

Detaylar  »

Şehir Turu

Tedavileri süresince bulunduğu şehri tanımak ve gezmek isteyen hastalarımıza belirli ücretler karşılığında şehir turları yapabilmekteyiz.

Detaylar  »